Udana akcja zbiórki żywności dla potrzebujących

Informujemy, że w akcję "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" zaangażowało się 28 wolontariuszy z Zespołu Szkół w Połańcu. 2 i 3 grudnia przeprowadzona została zbiórka żywności w centrach handlowych na terenie miasta. Mieszkańcy Połańca nie zawiedli nas i tym razem, chętnie przyłączając się do naszej inicjatywy.

 

W poniedziałek produkty zostaną posegregowane i policzone, po czym trafia do Domów Dziecka w Łoniowie i w Pacanowie. Kontynuacją akcji będzie zbiórka prowadzona pod kościołami 12 grudnia.

Pragniemy serdecznie podziękować ludziom dobrego serca. Dzięki Państwa ofiarności dzieci będą miały udane święta.

Relacje z pobytów Mikołaja w domach dziecka będziemy na bieżąco udostępniać.

Małgorzata Walczyk-Konat

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information