Dzień Kobiet w Zespole Szkół w Połańcu

Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Symbolem tego święta jest tulipan lub czerwony goździk. To święto międzynarodowe mające na celu okazanie szacunku kobietom. Zwyczajem jest wręczanie paniom kwiatów lub drobnych upominków.

 

W naszej szkole też nie zapomnieliśmy o naszych pięknych uczennicach i wspaniałych paniach nauczycielkach. Dla uczennic i uczniów wraz z Samorządem uczniowskim zorganizowaliśmy quiz i inne zabawy, w które wspólnie graliśmy na długiej przerwie, wszyscy świetnie się bawili, a na zakończenie wspólnie zatańczyliśmy belgijkę.

 

W imieniu całego Samorządu Uczniowskiego chciałabym podziękować naszemu Panu Dyrektorowi, który oczywiście również złożył kobietom życzenia, za zgodę na zorganizowanie całej akcji.

Oliwia Wróbel

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information