#rekrutacja2022: NAUCZYCIELE też lubią się uczyć :)

Miło uczestniczyć w czymś niezwykle ważnym dla edukacji w wymiarze WORLD 
  
Teacher Tech Summit 2022
 
Lubimy rozwijać się, tak aby to wykorzystywać dla naszych ulubionych uczniów w naszej ulubionej
 
TECHNICAL SCHOOL POLANIEC ????
  
Jeśli jeszcze masz wątpliwości dotyczące wyboru  TWOJEJ ULUBIONEJ SZKOŁY,
 
przekonamy Cię  12.04.2022
 
DZIEŃ OTWARTY ZESPOŁU SZKÓŁ (szczegóły już wkrótce)
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information