Projekt "Młodzieżowy Sędzia Sportowy" w Zespole Szkół w Połańcu

Grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w projekcie ,,Młodzieżowy Sędzia Sportowy – kształcenie animatorów sportu szkolnego”. Zajęcia z przepisów i zasad gry w koszykówkę odbywały się w Zespole Szkół w Połańcu w październiku i listopadzie. Podsumowaniem tego projektu, sfinansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, były trzydniowe praktyczne konsultacje, które odbyły się od 6 do 8 grudnia 2023 r. w Suchedniowie. Konsultacje zakończyły się egzaminem kwalifikacyjnym, który zdali wszyscy nasi uczniowie. Podczas uroczystego zakończenia projektu jego uczestnicy otrzymali: koszulki, gwizdki sędziowskie oraz legitymacje Młodzieżowego Sędziego Sportu. W szkoleniu udział wzięli: Bartosz Dąbrowski, Filip Kula, Wiktor Lesiak, Hubert Macias, Kacper Maćkowski, Mateusz Pacyga, Mikołaj Potyrało, Hubert Skuta, Oskar Sojka, Bartosz Szucki.

Prowadzący szkolenie: 

Krzysztof Kazberuk 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information