Zmiany w planie lekcji

Uwaga!

Na stronie szkoły w zakładce "Plan lekcji" został umieszczony zmodyfikowany plan zajęć. Będzie on obowiązywał w Zespole Szkół w Połańcu od 3 stycznia 2024 r. W razie problemów z wyświetleniem planu należy wyczyścić historię przeglądarki.

Edycja: Kolejne zmiany w planie zajęć zostały wprowadzone 5 stycznia, w związku z tym zmieniony plan będzie obowiązywał od 8 stycznia 2024 r. 

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information