KONRAD FIGIEL - LAUREATEM AKADEMII TALENTÓW ENEA 2023

Z satysfakcją informujemy o ogromnym sukcesie naszego ELEKTRONIKA z klasy VAD - KONRAD FIGIEL został laureatem AKADEMII TALENTÓW ENEA ( wybór głosami jurorów)

Ależ to były emocje! W tej edycji Enei Akademii Talentów zmierzyło się mnóstwo wspaniałych młodych talentów z całej Polski. W tegorocznej edycji udział mógł wziąć uczeń każdej szkoły w Polsce! (nie tylko ze szkół patronackich ENEA) a oceniane były sukcesy w kategoriach: sport, sztuka i zaangażowanie społeczne i nauka (w tym ogólne i techniczne)! W kategorii NAUKA nagrody zdobyło tylko 5 uczniów z całej Polski. 

Znamy Jego sukcesy - złoto w Zagrzebiu i w chińskim Makao i wiele, wiele innych ???? i fantastyczne plany rozwoju ???? B.R.A.W.O.

 Konrad zgarnął SUPERSTYPENDIUM 5000 PLNów na rozwój swojej pasji! GRATULACJE!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information