Dramatyczny finał rozgrywek o mistrzostwo powiatu

W Staszowie odbyły się rozgrywki o Mistrzostwo Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w halowej piłce nożnej. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja naszej szkoły, a bohaterem został Kamil Konat, który dwukrotnie w półfinale i finale obronił decydujące rzuty karne.

Wyniki w eliminacjach:

ZS Połaniec - ZSR Sichow 7:0

ZS Połaniec - ZSE Staszów 4:0

Półfinał: ZS Połaniec - LO Staszów 1:1, rzuty karne: 5:4

Finał: ZS Połaniec - ZS Staszów 0:0, rzuty karne: 7:6

Skład zwycięskiej drużyny: Kamil Konat - II a,b LO, Hubert Gawroński - IVAT, Hubert Macias - IVAT, Filip Kula - IVAT, Bartek Szucki - IVAT, Rafał Smoleń - IV VAT, Oliwier Płużek - IVBT (kapitan), Łukasz Kasperek - VCT, Daniel Bednarski - IVCT, kierownik drużyny: Karol Mazur IVBT.

Opiekun: Jacek Śledź

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information