Nasi TECHNICY w najlepszej formie i już w finale OLIMPIADY INNOWACJI

 

Anita Wrona (OZE) + Kacper Durnaś (ELEKTEONIK) oraz Paweł Komasara i Piotr Seremak (ELEKTRONICY) walczą w finale centralnym Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice.

W półfinale ogólnopolskim w Ostrowcu Świętokrzyskim, ich prace zajęły ex aequo 2. miejsce (premiowane awansem do finału). Przepis na sukces w olimpiadzie jest niezwykle prosty :) - dostrzeż problem, znajdź rozwiązanie, zaprojektuj, wykonaj, zaprezentuj, napisz wyczerpującą temat teorię i poczekaj na wyniki,... Tak serio - to jedna z najbardziej wymagających olimpiad interdyscyplinarnych (tu wiedza teoretyczna z jednego przedmiotu nie wystarcza). Wyniki już w maju! Promotorami prac są: Beata i Mariusz Zyngier. Trzymamy kciuki za kolejny sukces naszych TECHNIKÓW!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information