Sukces Karola Chmielowca

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczeń Liceum Ogólnokształcącego w Połańcu, Karol Chmielowiec, został zakwalifikowany do grona laureatów półfinału w konkursie geologiczno-środowiskowym Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro.  Rywalizację, która odbyła się w Państwowym Instytucie Geologicznym, Karol zakończył z wyróżnieniem.  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 

Andrzej Forkasiewicz

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information