Srebrny medal naszych techników na międzynarodowych targach innowacji

 
 
U nas bardzo szybko,... się dzieje (całe szczęście BARDZO DOBRZE): Paweł KOMASARA i Piotrek SEREMAK (elektronicy z IVA TE, którzy w środę zostali LAUREATAMI Olimpiady Innowacji Technicznych w Elektronice i Mechatronice) przed chwilką zdobyli SREBRNY MEDAL w trakcie E-NNOVATE International Innovation Summit (uczestnicy z 25 krajów z całego świata). I znów jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów! https://www.e-nnovate.eu/
 
Serdeczne podziękowania dla Pani EDYTY WOŁCZYK z IBS Global - Innovative Business Solutions (bez Pani wsparcia nasi zdolni ELEKTRONICY nie mieliby szans zaprezentować swoich umiejętności przed międzynarodowym jury).
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information