UŚMIECH DZIECI PO RAZ TRZECI

 

 

 

 

 

W słoneczną sobotę 25. kwietnia 2015. kontynuowaliśmy „Mikołajkową Podróż Marzeń”, zorganizowaną dla wychowanków Domu Dziecka im. Ojca Gwidona w Pacanowie.
Za pozostałe środki finansowe (po kwestach przeprowadzonych w grudniu i po wyjeździe w dniach 14.12.2014 do Warszawy) i 31 stycznia (Solec), dzieci po raz kolejny doskonale bawiły się i odpoczywały w Basenach Mineralnych. Trzy godziny wodnych szaleństw (w tym na basenach zewnętrznych) i doskonała pizza – zapewniły po raz kolejny szczery uśmiech i nieskrywaną radość dzieci.
Dziękujemy serdecznie dyrekcji i pracownikom Basenów Mineralnych za przyjazną cenę biletów wstępu i 2 gratisowe pizze oraz niezwykle miłą i profesjonalną obsługę.

Koszt wyjazdu: (bilety - 432, wynajęcie autokaru - 210, pizza i napoje - 154) = 796 PLN

Pozostało nam 90,70 PLN (to będzie na dobry początek kolejnej Mikołajkowej Podróży Marzeń).

Jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

wolontariusze z IIIA Technikum Elektronicznego z opiekunami

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information