Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

Tenisiści stołowi z Zespołu Szkół w Połańcu wzięli udział w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w grze drużynowej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Drużyna chłopców w składzie Damian Wereszczak IIb LO, Wojciech Pakaszewski Ib LO, Eryk Ragan Ic T zajęła 9 miejsce na 20 startujących zespołów.

Angelika Szkolak III ZSZ, Kinga Jońca IIb LO i Klaudia Dębska IIb LO reprezentujące naszą szkołę uplasowały się na 9 miejscu na 16 drużyn.

Opiekunem drużyn była Dorota Wysocka
Nauczyciele wychowania fizycznego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information