XXIII Bieg Kościuszkowski

7 maja 2015r. ulicami Połańca odbył się XXIII Bieg Kościuszkowski. W tym roku po raz pierwszy wzięła udział Nasza Szkoła. Po zaciętej walce klasyfikacja przedstawiła się następująco;  dziewczęta: I miejsce Angelika Szkolak IIIZSZ, II miejsce Sylwia Walenciak Ia LO, III miejsce Urszula Kajtek I d T, IV miejsce Eulalia Pluta II bLO, V miejsce  Anna Gad II b LO, VI miejsce Izabela Oleś II b  LO. chłopcy: I miejsce Paweł Switek II b TE, II miejsce Paweł Kowalik, III miejsce Łukasz Bator I b LO, IV miejsce Jakub Wątroba I b TE, V miejsce Łukasz Domagała, VI miejsce Tomasz Ziarno.
Nauczyciele wychowania fizycznego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information