Fotorelacja – Z energią w przyszłość – staż dla energetyków

Uczniowie klasy 3 b T (technik energetyk) brali udział w zajęciach w firmie Wolverhampton Waste Energy, zajęcia połączone były ze zwiedzaniem zakładu. Wolverhampton Waste Energy to nowoczesna firma zajmująca się produkcją energii elektrycznej z biomasy. Zakład ten jest światowym liderem w technologii spalania biomasy. Uczniowie zapoznali się z technologią spalania oraz zwiedzili zakład. Zdjęcia z pobytu naszych uczniów znajdują się w dalszej części artykułu (Czytaj więcej).

Grzegorz Wójcikowski

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information