Wyprawka szkolna

Wyprawka Szkolna dofinansowanie do zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych na rok szkolny 2015/2016

Wyprawka szkolna dla uczniów klas IV Technikum w Połańcu oraz uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego - Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Zasadnicza Szkoła Zawodowa - Zarządzenie Nr 48/2015 - (załącznik pdf).

Wnioski do pobrania ze strony internetowej lub w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 14:00.

Termin składania wniosków: do dnia 04.09.2015r.

Zarządzenie nr 48/2015 (pdf).

Wniosek wzór 1 - dla uczniów klasy IV Technikum.

Wniosek wzór 2 - dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information