Piłka Nożna

zawod_pilka_29_10_2014.jpg

Nasi piłkarze v-ce Mistrzami Powiatu

17 października na obiekcie „Orlika” w Staszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłkę nożną szkól ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 6 drużyn : ZSE Staszów, LO Bogoria, ZS Staszów, ZS CKR Sichów, LO Staszów oraz nasza reprezentacja. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.


Nasi piłkarze zajęli ostatecznie II miejsce przegrywając swój ostatni mecz z ZS Staszów.  Skład reprezentacji ZS Połaniec : Kamil Golba, Tomasz Kuraś, Damian Wereszczak, Łukasz Kwiatkowski, Grzegorz Witek, Kamil Bednarek, Mariusz Kępiński, Michał Kaczmarczyk, Albert Nawrot.

Wyniki poszczególnych meczy :

LO Bogoria – ZS CKR Sichów 0:2
ZS Połaniec – ZSE Staszów 1:0
LO Staszów – ZS Staszów 1:1
ZS CKR Sichów – ZS Staszów 0:1
ZSE Staszów – LO Staszów 0:0
LO Bogoria – ZS Połaniec 0:4
ZS Połaniec – ZS CKR Sichów 5:0
LO Staszów – LO Bogoria 0:0
ZS Staszów – ZSE Staszów 1:1
ZS CKR Sichów – ZSE Staszów 2:1
LO Bogoria - ZS Staszów 0:1
ZS Połaniec – LO Staszów 0:0
LO Staszów – ZS CKR Sichów 2:1
ZS Staszów – ZS Połaniec 2:0
ZSE Staszów – LO Bogoria 1:3


Klasyfikacja końcowa:

1. ZS Staszów  11 pkt
2. ZS Połaniec 10 pkt
3. LO Staszów 7 pkt
4. ZS CKR Sichów 6 pkt
5. LO Bogoria 4 pkt
6. ZSE Staszów 2 pktOpiekun drużyny Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information