Puchar Starosty Staszowskiego dla naszych siatkarzy (2)

21.11.2016r. w hali Zespołu Szkół w Połańcu odbył się turniej piłki siatkowej chłopców o puchar Starosty Staszowskiego.

Nasza reprezentacja, prezentując wysoki poziom, wywalczyła pierwsze miejsce w turnieju. Najbardziej zacięty był mecz finałowy z drużyną Liceum ze Staszowa, w którym dopiero po emocjonującym tie breaku pokonaliśmy rywali 16 :14.

 

Jako gospodarz imprezy składamy serdeczne podziękowania Ludowym Zespołom Sportowym z Połańca i Staszowa za pomoc w jej zorganizowaniu, a także za sfinansowanie nagród dla uczestników turnieju. Szczególne słowa uznania należą się Panu Prezesowi LZS Połaniec, Mirosławowi Marczewskiemu, który nie tylko włożył wysiłek w perfekcyjne przygotowanie imprezy, ale też kibicował naszym sportowcom.

 

Wyniki turnieju:

mecze eliminacyjne

LO Staszów – Gimnazjum nr 1 Połaniec      2:0

ZSE Staszów – ZS Połaniec                      0:2

mecz o III miejsce

Gimnazjum nr 1 Połaniec – ZSE Staszów    2:0

mecz o I miejsce

ZS Połaniec - LO Staszów                        2:1

 

Tabela końcowa:

  I miejsce - ZS Połaniec

 II miejsce - LO Staszów

 III miejsce - Gimnazjum nr 1 Połaniec

 IV miejsce – ZSE Staszów

 

 

Skład naszej drużyny: Kamil Guzik III b LO, Wojciech Filipowicz, Jakub Zyngier III a LO, Mikołaj Kwiatkowski III c T, Jakub Kwiatkowski IV b T, Bartłomiej Kowalski II b LO, Wiktor Woś, Michał Roguz II a LO, Kacper Rogala II a T, Karol Bober I a T, Adam Matuszek I b T, Marcin Kasperek I c T.

 

                                                                                                                                                                              Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information