I Ty możesz zostać świętm Mikołajem

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest.
Nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Jan Paweł II

„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”

Akcja mikołajkowa organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu na rzecz podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej
w Łoniowie.

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Zespole Szkół w Połańcu zwracają się z prośbą o wsparcie akcji mikołajkowej
„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”, której celem jest zorganizowanie prezentów dla podopiecznych Domu Dziecka
w Łoniowie.

Pragniemy zaznaczyć, że ze swojej strony ofiarujemy pracę i zaangażowanie aby podarować odrobinę szczęścia tym, których los ciężko doświadczył. Będzie to jednak możliwe dzięki Państwa życzliwości i ofiarności.

Podobnie jak w latach ubiegłych wspólnie możemy sprawić, że ten tak ważny dzień dla każdego dziecka będzie szczególny dla tych, których sytuacja życiowa wymaga wsparcia innych ludzi.

Mając na uwadze trudną sytuację Domu Dziecka,  zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie akcji podczas  zbiórki darów rzeczowych, która odbędzie się w dniach 04, 05 grudnia 2014r w centrach handlowych :STOKROTKA, POLO MARKET, GALERIA POŁANIECKA.

Zbiórki darów dokonają Wolontariusze  z naszej szkoły dbając o prawidłowy jej przebieg.

Dziękujemy za wsparcie naszego przedsięwzięcia.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information