Podium dla tenisistów stołowych z Zespołu Szkół w Połańcu

 

24 stycznia 2015 roku w Zespole Placówek Oświatowych Nr 1 w Staszowie odbył się V Noworoczny Turniej tenisa stołowego o Puchar Starosty Powiatu Staszowskiego.

 

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczniowie Zespołu Szkół w Połańcu pod opieką Doroty Wysockiej byli bezkonkurencyjni i stanęli na najwyższym podium. W rankingu zawodów wyprzedzili ZSE Staszów, LO Staszów, LO Bogoria i ULKS Staszów.

 

 

Indywidualnie największy sukces odniósł Damian Wereszczak II b LO zajmując I miejsce, a na IV miejscu uplasował się Wojciech Pakaszewski I b LO. W reprezentacji chłopców znaleźli się ponadto Kacper Kodera I b TE, Tomasz Ziarno I a TE i Michał Lorens II a TE.

 

Wśród dziewcząt udany debiut miała Klaudia Dębska II b LO zajmując IV miejsce. W drużynie dziewcząt grały również Kinga Jońca II b LO, Sylwia Walenciak I a LO, Karolina Gaj I a LO i Sylwia Kowalczyk III a TE.

 

Wszystkie osoby zdobyły punkty dla Zespołu Szkół w Połańcu i tym samym przyczyniły się do sukcesu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

 

Nauczyciele wychowania fizycznego

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information