SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - INNOWATORÓW

Pasmo ogormnych sukcesów naszych innowatorów trwa nieprzerwanie od kilku lat. Znamy już listę osób, które wezmą udział w edycji specjalnej Konkursu Naukowego E(x)pory 2 grudnia w warszawskim Centrum Nowych Technologii. Wsród 30 prac z całej Polski, znalazły się 2 prace naszych uczniów i absolwentów. Wielu z uczestników specjalnej edycji E(x)poory to studenci polskich i zagranicznych uczelni. Połaniec będzie repzezentowany przez największą liczbę osób (4 uczestników): Joachim Jakubas, Marcin Markowski, Grzegorz Koper, Jakub Zyngier. Promotorami prac są Beata i Mariusz Zyngier. Zapraszamy na nasze stoisko w trakcie  „Spotkania z innowacjami” przygotowanego  dla wycieczek szkolnych ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Do wyjazdu na Brussels Innova (18-22.11.2015) przygotowuje się ekipa w składzie: Joachim Jakubas, Marcin Markowski, Grzegorz Koper - absolwenci Technikum Elektronicznego, zdobywcy I miejsca w Polsce w konkursie Młody Wynalazca  (wyjazd jest nagrodą ufundowaną przez fundację Pro Inventio Haller) oraz Piotr Urban i Łukasz Rędziński klasa IV A Technikum Elektronicznego (będą rezrezentowali Polskę na stoisku pod patronatem Ambasaady RP w Brukseli). Promotorem obu prac  jest Mariusz Zyngier.

I jeszce gorąca  informacja z ...  dalekiej Azji -  wynalazek Jakuba Zyngier otrzymał brązowy medal na światowym konkursie  2015 Taiwan Changhua International Youth Invention Exhibition (TCIYIE) and Poster Contest.  To pierwszy sukces ucznia naszej szkoły poza kontynentem europejskim !!!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information