SUKCES W KONKURSIE „ZOBACZYĆ MATEMATYKĘ”

II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Zobaczyć matematykę” zajął uczeń naszej szkoły - Wojciech Filipowicz z klasy II a LO za pracę pt. „Superkwadryki” (Zobacz pracę - Superkwadryki). Częścią pracy jest gra przygotowana przez Wojtka (Zagraj! – Gra).

Firma Ericpol, będąca głównym sponsorem konkursu, postanowiła ufundować dodatkową Nagrodę Publiczności dla laureata VIII edycji konkursu, który do końca maja 2016 r. uzyska najwięcej głosów w głosowaniu online na najciekawszą z nagrodzonych prac.

Zagłosuj na „Superkwadryki” ! (Zagłosuj smile).
Więcej o konkursie….  http://www.zobaczycmatematyke.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information