Sukces uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Połańcu

Z przyjemnością informujemy o dużym osiągnięciu uczennicy klasy I B LO w Połańcu. Julia Popielska zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Historycznym „II wojna światowa i czasy powojenne we wspomnieniach przodków”, którego współorganizatorem był Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej. To szczególnie cenny sukces dla ucznia szkoły, której patronem jest Oddział Partyzancki Armii Krajowej „Jędrusie”. To kolejne osiągnięcie Julii, która jest wyróżniającą się uczennicą naszego liceum. Warto też podkreślić, że opiekunem Julii jest Pani mgr Monika Kobryń, której również gratulujemy.

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information