DZIEŃ KOBIET – na sportowo, zdrowo i kolorowo…

8 marca 2024 r.  odbył się w naszej szkole Dzień Kobiet, który w tym roku oprócz tradycyjnych życzeń i kwiatów, miał również charakter profilaktyczny. Dla uczestniczek spotkania  przygotowano prezentację o zdrowym żywieniu, która zawierała najważniejsze informacje o zasadach prawidłowego żywienia, przypomniano czym jest piramida żywieniowa, dietetyka. Po przedstawieniu prezentacji odbyły się warsztaty kulinarne zakończone degustacją zdrowych przekąsek, owocowych koreczków. Ta część uroczystości cieszyła się szczególnym powodzeniem, ponieważ było bardzo smacznie.

 

Po zdrowym poczęstunku przyszedł czas na sportową część tego uroczystego Dnia, uczennice miały okazję ćwiczyć zumbę przygotowaną i prowadzoną przez instruktorkę staszowskiego Xtreme Fitness. Zaproponowane układy taneczne okazały się bardzo ciekawe, a nasze uczennice oczywiście dały sobie radę.

Zajęcia spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, cieszyły się zainteresowaniem uczennic. Dzień Kobiet w naszej szkole upłynął w miłej atmosferze. 

Małgorzata Jaguś

Agnieszka Kusal

Renata Morawiec

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information