Sukces naszych siatkarzy

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce podczas Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadpodstawowych w Piłce Siatkowej Chłopców, które odbyły się 13 marca 2024 r. w Zespole Szkół w Połańcu.

Drużyna siatkarzy nie miała sobie równych, pokonując kolejno ZS Staszów, ZSE Staszów w setach po 2:0. Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie: kpt. Mateusz Pacyga IIIaTE, Hubert Skuta IVaTE, Bartłomiej Taras VaTE, Wiktor Lesiak IVaTE, Kacper Dudalski IVcTE, Brajan Beczek IVcTE, Kacper Maćkowski IIaTE, Igor Mikuśkiewicz IaTE, Mateusz Lasak IaTE, Maksymilian Masłowski IaTE, Mikołaj Gołda IaTE, Eryk Meszek IaTE, Jakub Mazur IbTE, Jakub Sroka IcTE, Emil Ślusarczyk IcTE.

Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information