Dzień Sportu w Zespole Szkół w Połańcu

Tradycyjnie w naszej szkole uczniowie przywitali wiosnę na sportowo. Reprezentacje klas rywalizowały w zorganizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego Mistrzostwach Szkoły w piłce siatkowej chłopców.

Wielu sportowych wrażeń dostarczył widzom i uczestnikom turniej, w  którym wzięło udział osiem reprezentacji klas, które podzielono na dwie grupy. I grupa - IV a TE, III a TE, V a/d TE, II b TE/II a LO oraz II grupa - IV b TE, IV c TE, V b/c TE, II c TE. Po rozegraniu meczy w grupach, dwie najlepsze reprezentacje weszły do turnieju finałowego.

Bardzo emocjonujące były mecze półfinałowe, które kończyły się tie-breakami:

  • w pierwszym półfinale III a TE wygrała z IV b TE   2 : 1,
  • a w drugim półfinale V a/d TE pokonała IV c TE   2 : 1.

W meczu o III miejsce klasa IV b TE pokonała IV c TE   2 : 0

Mecz o I miejsce klasa III a TE  wygrała z klasą V a/d TE 2 : 0 .

Skład zwycięskiej  drużyny  III a TE : Mateusz Pacyga, Oskar Sojka, Maciej Mielnik, Kamil Chyla, Bartosz Tomala, Bartosz Strojnowski, Kamil Rogula, Kacper Kuczemski.  

Drugie miejsce zajęła  klasa V a/d TE w składzie: Bartłomiej Czosnek, Karol Durma, Bartłomiej Taras, Jakub Kaczmarski, Mikołaj Smoliński, Konrad Figiel.

Trzecie miejsce zajęła  klasa IV b TE : Mateusz Cebula, Oliwier Płużek, Bartosz Sowa, Kacper Kołek, Patryk Wróbel, Filip Bąk, Jakub Walczyk.

Czwarte miejsce zajęła klasa IV C TE: Kacper Dudalski, Brajan Beczek, Oliwier Niewiadomski, Dominik Jastrząb, Daniel Bednarski, Kacper Żugaj.

Zawody dostarczyły wielu emocji kibicom i wszystkim uczestnikom, a finaliści zawodów otrzymali pamiątkowe medale.

 
Nauczyciele wychowania fizycznego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information