#TECHNIK ENERGETYK #BCU ENERGETYKA #REKRUTACJA 2024

Technik energetyk to zawód pełen perspektyw i możliwości rozwoju w dynamicznym świecie energii. Jego głównym celem jest dbanie o sprawną infrastrukturę energetyczną, co przekłada się na stabilność i bezpieczeństwo dostaw energii dla społeczeństwa. Jest to zawód, który wymaga zarówno precyzji technicznej, jak i kreatywności w rozwiązywaniu problemów. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologicznemu, technik energetyk ma szansę być na bieżąco z nowinkami w branży, co sprawia, że praca w tym zawodzie jest fascynująca i pełna wyzwań. Nasza Szkoła przygotowuje Cię do tego zawodu poprzez ćwiczenia praktycznych umiejętności w Branżowym Centrum Umiejętności w zakresie Energetyki oraz umożliwi zdobycie teoretycznej wiedzy potrzebnej do skutecznego działania w branży energetycznej. Jeśli interesuje Cię dynamiczny świat technologii i chcesz być częścią transformacji energetycznej, technik energetyk może być idealnym wyborem dla Ciebie - Zapraszamy.

Poniżej krótki film prezentujący zawód technik energetyk.

Materiał multimedialny ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej - men.gov.pl

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information