Nasi siatkarze najlepsi w powiecie

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła I miejsce podczas Mistrzostw Powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców, które odbyły się 24.03.2015 r. na hali Liceum Ogólnokształcącego w Staszowie. Drużyna siatkarzy nie miała sobie równych pokonując kolejno LO Staszów, ZS Staszów oraz LO Bogoria w setach po 2 : 0.Reprezentacja naszej szkoły grała w składzie : Michał Jaguś kpt. II a LO, Mariusz Kępiński III a LO, Jakub Garboś III a LO, Jakub Kwiatkowski II b TE, Kamil Guzik I b LO, Jakub Kowalski II a LO, Wojciech Filipowicz I a LO, Konrad Kalina III a LO, Mikołaj Kwiatkowski I c TE, Wiktor Krempa II a LO.

Opiekun drużyny : Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information