Energa Basket Cup: Wybiera szkołę, w której odbędzie się koszykarski show i koncert O.S.T.R.

Nasza szkoła została zgłoszona do plebiscytu Energa Basket Cup i wygrania wizyty EBC Truck połączoną z licznymi atrakcjami - m.in. pokazem koszykówki w wykonaniu Kacpra "Kapcy" Lachowicza. Przewidziano również koncert doskonale znanego w Polsce rapera - O.S.T.R.

Ponadto do szkół, które zdobędą najwięcej głosów w każdym z województw (15 szkół) przyjedzie ze swoim motywacyjnym koszykarskim show Kacper "Kacpa" Lachowicz.

Dodatkowo nagrody- zestawy piłek do koszykówki oraz tablic edukacyjnych z autografem Adama Wójcika, otrzyma pięć szkół z każdego województwa, z największą ilością głosów.
Głosowanie na szkoły ruszy 13 kwietnia o godz. 12 i potrwa do 8 maja. Głosy będzie można oddawać za pomocą kliknięć, facebooka i drogą sms-ową. Warto wziąć udział w plebiscycie Energa Basket Cup. Szkoła, które zdobędzie najwięcej głosów wygrywa wizytę Energa Basket Cup Truck, podczas której główną atrakcją będzie koncert O.S.T.R. i koszykarski show w wykonaniu Kacpra "Kapcy" Lachowicza.

Link do profilu naszej szkoły: http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/karta/zespol-szkol-im-oddzialu-partyzanckiego-ak-jedrusie-w-polancu,26783,1384707,t,id,kid.html
Link do rankingu wszystkich szkół: http://plebiscyty.echodnia.eu/plebiscyt/plebiscyt-energa-basket-cup,26783,t,id.html

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information