Politechnika Warszawska - Konkurs Wiedzy Energetycznej

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Wiedzy Energetycznej, organizowanym przez Politechnikę Warszawską. Adresatami konkursu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych o profilach kształcenia związanych z energetyką (technik energetyk, technik elektronik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej). Celem Konkursu jest promowanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zagadnień związanych z energetyką i ochroną środowiska. Termin nadsyłania zgłoszeń to 24 kwietnia 2015.

 

Przebieg konkursu obejmuje:

- etap I - 29 kwietnia 2015 - eliminacje szkolne odbywające się za pośrednictwem platformy internetowej.
- etap II - 27 maja 2015 - finał zorganizowany na terenie Politechniki Warszawskiej.

Uczestników Konkursu zgłaszają nauczyciele za pomocą kopii załączonego Formularza, podpisanego przez uczestnika i dyrektora szkoły, przesłanego na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Laureat Konkursu otrzyma indeks Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa na najbardziej prestiżowej uczelni technicznej w Polsce! Dla zdobywców trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody rzeczowe.

Uczniów zainteresowanych konkursem zapraszamy do zgłaszania się. Zgłoszenia są przyjmowane w Sekretariacie - Grzegorz Wójcikowski.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information