Jędrusiów my spadkobiercy

W dniu 07.06.2015 r. w Sulisławicach odbyła się uroczystość religijno-patriotyczna z okazji otwarcia odnowionej Izby Pamięci „Jędrusiów”. Po zakończeniu Eucharystii przedstawiciele organizatorów imprezy wręczyli nagrody uczestnikom konkursu literacko-plastycznego pt.: „Jędrusiów my spadkobiercy”. Uczennica Zespołu Szkół Urszula Jędryka z klasy I c TE została laureatką w kategorii plakatu.

Więcej zdjęć w galerii.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information