Zwycięstwo Zespołu Szkół w Połańcu w plebiscycie Energa Basket Cup

W okresie kwietnia i maja nasza szkoła brała udział w plebiscycie Energa Basket Cup organizowanym przez Echo Dnia, w którym zajęła 1 miejsce w województwie. Warto podkreślić, że inicjatorem naszego udziału w plebiscycie był Wojciech Pakaszewski, uczeń klasy I „B” LO, który zgłosił naszą szkołę do rywalizacji z innymi szkołami w całej Polsce. Za zwycięstwo w plebiscycie Zespół Szkół w Połańcu otrzymał pięć piłek z podpisem Adama Wójcika, który był kluczowym zawodnikiem reprezentacji polski w koszykówce, a także dwie plansze demonstracyjne z techniką koszykarską. Wszystkim osobom, które wspierały naszą szkołę w trakcie trwania konkursu, serdecznie dziękujemy. Sprzęt, który otrzymaliśmy, będziemy wykorzystywali na zajęciach wychowania fizycznego i SKS.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information