Tatry 2015

 

W dniach 8-10.06.2015 uczniowie klas pierwszych wzięli udział w rajdzie "Mountain 2015". Pierwszego dnia zwiedziliśmy Dolinę Kościeliską i Jaskinię Mroźną. Droga była długa i męcząca, ale dzięki sprzyającej aurze udało nam się pokonać z uśmiechem na twarzy. Dzień zakończyliśmy ogniskiem i pieczoną kiełbaską, a ukrywające się w puszczy Żubry zostaną nam na długo w pamięci ;). Drugiego dnia odkrywaliśmy uroki "Słowackiego Raju". Wymagająca trasa wyzwalała niesamowitą adrenalinę. Po męczącej wspinaczce  udaliśmy się na chwile relaksu do basenów termalnych "AQUA CITY" w Popradzie. Trzeciego dnia zaliczyliśmu wąwóz Homole i Palenicę, z której rozciągał się cudowny widok na Szczawnicę.  Dziękujemy opiekunom M. Zyngierowi. A. Forkasiewiczowi i K. Kazberukowi.

Ewa Piątkowska i Joanna Śmiszek (I "A" LO)

Więcej zdjęć z wyjazdu w galerii.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information