Matematyka Reaktywacja - projekt dla Ciebie

matem.jpg

Myśl o nadchodzącej maturze spędza sen z oczu uczniom szkół średnich. Matematyka ponownie staje się przedmiotem obowiązkowym - to dla wielu hiobowa wieść. Wyniki przeprowadzonego pod koniec zeszłego roku próbnego egzaminu maturalnego wskazują, że matury nie zdałoby 44 proc. uczniów szkół niepublicznych oraz 24 proc. uczniów szkół publicznych. Szansą jest natychmiastowa pomoc - najlepiej u pracownika naukowo-dydaktycznego renomowanej wyższej uczelni, najchętniej bezpłatna. Mrzonki? W żadnym wypadku.

fotkad.jpg

Serwis Matematyka-Reaktywacja.pl, został stworzony po to, aby pomóc Ci przygotować się do matury z matematyki! Kurs jest zupełnie darmowy!

Jakie są korzyści:
  • dzięki systematycznemu udziałowi w zajęciach on-line będziesz miał możliwość solidnie przygotować się do matury z matematyki,
  • masz dostęp do ogromnej bazy wiedzy oraz wybitnych nauczycieli z Politechniki Wrocławskiej,
  • kurs jest zupełnie darmowy!
Kto może wziąć udział w kursie?
Do udziału w kursie zapraszamy uczniów klas I-szych szkół ponadgimnazjalnych.

Zobacz jak wygląda przykładowa lekcja oraz zadania: sprawdź
pol.jpg

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information