Pogrzeb Mieczysława Korczaka - "Dentysty"

W piątek 10 września 2021 r. w Tarnowie w kościele pw. św. Krzyża i św. Filipa Neri odbył się pogrzeb śp. pana Mieczysława Korczaka, pułkownika AK, działającego w oddziale "Jędrusie", którego imię nosi nasza szkoła. W uroczystości uczestniczyła delegacja naszej szkoły z pocztem sztandarowym. Były również obecne delegacje ze szkół w Sulisławicach oraz Gawłuszowicach.

tekst i fot. mgr inż. Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information