Wyniki konkursu logicznego

 
 
Miło mi poinformować, że po przeprowadzonym 20 IV w szkolnej pracowni szkolnym etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego mamy dwóch Laureatów Etapu Szkolnego. Są to uczniowie: Bartosz Myśliwiec z klasy I "A" T oraz Adam Jaworski z klasy II "A" T. Gratulujemy!
 
Obydwaj uczniowie są zaproszeni do wzięcia udziału w Etapie Finałowym Konkursu Logicznego, który odbędzie się w dniu 14 czerwca 2022 r. w Lublinie, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. 
 
opiekun:
Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information