Warsztaty ekologiczne w ZS w Połańcu

7 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne zrealizowane przez firmę Abrys z inicjatywy nauczycielki biologii - Pani Małgorzaty Jaguś.

 

W warsztach udział wzięły klasy II i III liceum. Na samym początku uczniowie wysłuchali krótkiej, ale ciekawej i kształcącej pogadanki na temat roli owadów zapylających w środowisku. Podczas zajęć uczniowie wykonali domki dla owadów, a podczas ich składania mogli sprawdzić swoje umiejętności manualne. Stworzone zostały również zawieszki oraz świece z wosku pszczelego, podczas wykonywania których uczniowie wykazali się dużą pomysłowością.
 
 
 
Dziękujemy firmie Abrys za przeprowadzenie warsztatów, które dały nam możliwość dokształcenia się i Pani Małgorzacie Jaguś za zorganizowanie tych warsztatów.
 
Katarzyna Sowińska (kl. II "AB" LO)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information