Informacja dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych

Drodzy absolwenci szkół podstawowych! Dziś o godz. 10:00 poznaliście wyniki egzaminów, zaświadczenia odbierzecie w swoich szkołach po południu. Z tej okazji pragniemy przypomnieć Wam o obowiązku uzupełnienia podań do szkół ponadpodstawowych o zaświadczenia z wynikami egzaminów - termin upływa 4 sierpnia, czyli w najbliższy wtorek.

Gratulujemy wszystkim, którzy osiągnęli wyniki na miarę swoich oczekiwań, a tym, którym poszło nieco słabiej, przypominamy, że szansa na rehabilitację będzie już za kilka lat - czyli na maturze 

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information