#ELEKTRONIK #znakomici_absolwenci najlepszą WIZYTÓWKĄ SZKOŁY!

MICHAŁ MIELCZAREK na co dzień… PILOT, a po godzinach… PILOT - PASJONAT ELEKTRONIKI:)

 W jakich latach i na którym kierunku uczyłeś się w naszej szkole? 

TECHNIKUM ELEKTRONICZNE 

(Elektryczna i Elektroniczna Automatyka Przemysłowa) 1999-2004 

 Jak wyglądała Twoja dalsza edukacja po ukończeniu Technikum?

2004-2009 AGH w Krakowie, dyplom magistra inżyniera elektrotechniki

2009-2014 AGH w Krakowie, studium doktoranckie Katedra Metrologii i Elektroniki

Czym się zajmujesz aktualnie? pilot samolotowy (liniowy) od 2015

 

 

Co jest Twoim największym sukcesem?    36 lat i póki co bez kredytu! ;)  Trudne pytanie :)  Życie składa się z całego pasma sukcesów :) (bo i porażkę można przekuć w sukces ;) kwestia podejścia :) ). Bez mniejszych sukcesów nie byłoby tych większych, dlatego czasem ciężko jest wskazać ten jeden największy. Skrupulatne trzymanie się tego, co lubimy robić w życiu, wcześniej czy później przerodzi się w sukces - w końcu kiedyś zostaniesz w tym ekspertem :)

Moja pasja do elektroniki "zakiełkowała" w Technikum Elektronicznym w Połańcu, rozwijała się podczas studiów magisterskich i doktoranckich w Krakowie i wciąż się rozwija. Podczas studiów rozwinęła się moja druga pasja - latanie, z którym związane jest moje obecne życie zawodowe.

Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że podwaliny wiedzy technicznej budowane od czasów Technikum pomogły mi w zdobyciu licencji pilota liniowego, co było sporym wyzwaniem.

Jakie masz najfajniejsze/najśmieszniejsze wspomnienie z naszej szkoły?   O jej, jest ich naprawdę wiele...i dosyć często do mnie wracają, bardzo miło wspominam wszystkich moich kolegów z klasy, których serdecznie pozdrawiam, tych lepszych i... jeszcze lepszych nauczycieli (którzy zarazili mnie ogromną pasją do elektroniki, która trwa do dziś).

Praktyki zawodowe w pobliskiej Elektrowni Połaniec i ich niepowtarzalny klimat :), bliższe i dalsze podróże zrealizowane dzięki "profilowi" turystycznemu naszej klasy. Wycieczka na Elbę i Capri - mistrzostwo świata :) Bardzo miło wspominam miesięczną praktykę w holenderskim miasteczku Leeuwarden, gdzie miałem możliwość zobaczyć bardzo dużo nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych w projektowaniu elektroniki. ...łezka w oku się zakręciła ;) (staż Leonardo da Vinci 2004 w Neways Electronic - pierwszy w Połańcu i powiecie staszowskim).

Jaka jest Twoja opinia o naszej szkole?   Patrząc z perspektywy czasu, bo chyba tak już mogę powiedzieć ;), to, co miałem możliwość zobaczyć jako uczeń Technikum Elektronicznego w Połańcu, było ogromnym impulsem, który obudził we mnie pasję do dalszego działania na polu technicznymZdecydowanie najlepszy wybór jeśli chodzi o szkołę średnią!!!   

„Wskazówki” dla młodych ludzi prowadzące do osiągnięcia sukcesu zawodowego:

róbcie to, co lubicie robić (zawodowo!!! ;), a wtedy będziecie w tym mistrzami :)

A tu możesz napisać o tym o czym nie zapytaliśmy:

serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH kolegów z mojej byłej klasy Technikum Elektronicznego w Połańcu oraz nauczycieli, którzy pozytywnie na mnie wpłynęli :)

W szczególności chciałbym podziękować Pani Beacie Zyngier, Panu Mariuszowi Zyngier, Pani Bogusławie Strojek, Panu Grzegorzowi Wójcikowskiemu oraz Pani Teresie Switek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information