Koszykarze Naszej Szkoły zajęli II miejsce

12 lutego na hali Zespołu Szkół w Połańcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce spośród czterech szkolnych reprezentacji z naszego regionu.Tabela końcowa turnieju:

I   miejsce  LO Staszów
II  miejsce  ZS Połaniec   
III miejsce  ZSE Staszów   
IV  miejsce ZS Staszów


Naszą Szkołę reprezentowali:

Michał Kaczmarczyk  IV c TE
Krystian Pasternak     IV c TE
Michał Lorens   II a TE    
Adam Chyla II a TE   
Karol Pazdro II a TE 
Jakub Kwiatkowski II b TE
Grzegorz Godzwon  I a LO
Dominik Wawrzkiewicz I A LO
Tomasz Krawczyk I a LO
Wojciech Król I a LO
Bartosz Banaś I c TE
Mikołaj Kwiatkowski I c TE

Opiekunem drużyny jest Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information