Zapraszamy do udziału w "Biegu Jędrusiów"

 

Startujemy!

Wkrótce odbędzie się kolejne z wielu wydarzeń związanych z jubileuszem 50-lecia istnienia Zespołu Szkół w Połańcu. Tym razem proponujemy coś dla miłośników sportu. Biegaczy zapraszamy na siedmiokilometrową trasę Biegu Jędrusiów, a tych, którzy wolą marsz z kijkami NW, zachęcamy do spaceru na dystansie 3,5 km.

Już dziś można zapisywać się na Bieg Jędrusiów, który odbędzie się 6 czerwca 2023 r. w Połańcu:

- link do zapisu na zawody,

- link do regulaminu,

- trasa biegu i marszu.

 

 

 

Organizatorami zawodów są Zespół Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu oraz Stowarzyszenie Running Połaniec. Głównym sponsorem jest Bank Spółdzielczy w Połańcu, który ufundował dla zwycięzców medale, a dla każdego uczestnika pamiątkową koszulkę. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. 

Organizatorzy

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information