Dni Połańca z udziałem uczniów i nauczycieli naszej szkoły

 
 
13 maja 2023 r. podczas Dni Połańca można było odwiedzić stoisko naszej szkoły przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Nasza obecność na tym wydarzeniu miała charakter promocyjno-edukacyjny. Osoby, które odwiedziły nasz namiot, miały możliwość wzięcia udziału w grze koło fortuny i rozwiązania sudoku. Na najmłodszych czekały kolorowanki oraz różnego rodzaju rebusy i zagadki. Każdy, kto poprawnie wykonał swoje zadanie, otrzymywał żeton z logo szkoły, który mógł wymienić na słodką przekąskę lub w przypadku zebrania większej liczby żetonów - na kubek lub koszulkę ze specjalnym jubileuszowym logo.
 
 
Odwiedzający nasze stoisko poznali ofertę edukacyjną szkoły, a także zasady rekrutacji. Tego dnia również nasi uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu mieli okazję po raz kolejny włączyć się w akcję pomocy Bartoszkowi choremu na SMA. Wolontariusze sprzedawali rękodzieło, ciasto, a także zbierali do puszek pieniądze na leczenie chorego chłopca. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę stoiska.
 
Tekst: Monika Durma 
Zdjęcia: Katarzyna Połetek, Wojciech Bandziarowski, Monika Durma
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information