Kiermasz używanych podręczników

Informujemy, że w bibliotece szkolnej zorganizowany zostanie kiermasz podręczników szkolnych. Osoby zainteresowane sprzedażą używanych podręczników proszone są o dostarczenie ich do biblioteki, do p. Małgorzaty Służalskiej. Książki należy opisać imieniem i nazwiskiem, klasą ucznia sprzedającego oraz proponowaną ceną. Kiermasz będzie trwał do końca września 2023 r.

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information