Należy podróżować, by się czegoś nauczyć - Mark Twain,... czyli BIAŁA JAZDA Ia TE :)

SKI SCHOOL 2024 - bo,... szkoła jest FAJNA :) 

ELEKTRONICY z IA w akcji - BałtówSKI i super FRAJDA na 2 deskach i nie tylko :)

Czy jest możliwym, aby 20 facetów (i 1 Pani) bawiło się razem przez cały dzień i miało z tego bardzo dużo radości? TAK! O ile łączy ich wspólna pasja - w tym przypadku NARTY.

   

   

 Nie minęło 5 miesięcy nauki w TECHNIKUM a uczymy się nie tylko w szkole - to już nasz trzeci wyjazd,... i nie ostatni :)

Przepis na fajną, tanią wycieczkę: 4 zdolnych ludzi (Igor, Max i 2 Eryki) wygrywają w konkursie $$$ i przeznaczają wszystko dla klasy (Bałtów i poprzednio Katowice); karnety -50% (oj! tak - da się); kiełbaski na ognisko pakujemy w plecak i BIAŁA JAZDA :) Wszystko sami (bo chcemy, bo potrafimy, bo bardzo dużo się wówczas uczymy) i nawet SKI instruktor (taki,.... nasz). 

Będziemy próbować swojego szczęścia,... w kolejnych konkursach i pewnie znów wyruszymy na następny szkolny wyjazd.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information