Nasi siatkarze awansowali do finału mistrzostw województwa świętokrzyskiego

17 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół w Połańcu odbył się półfinał mistrzostw województwa świętokrzyskiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadpodstawowych. Mecze były bardzo zacięte i przyniosły wiele emocji, a drużyny były wspierane przez kibiców z naszej szkoły, a także przez cheerleaderki z Buska-Zdroju oraz ok. 40-osobową, dobrze zorganizowaną grupę kibiców ze Stąporkowa. Nie zabrakło również kibiców z Włoszczowy, więc w hali sportowej połanieckiej szkoły zapanowała atmosfera sportowego święta.

 

W półfinale nasza drużyna wygrała z drużyną ZSP Stąporków 2:0 w setach 25:19 oraz 27:25. W drugim meczu I LO z Buska-Zdroju wygrało 2:1 z ZS nr 3 Włoszczowa. W meczu o 3. miejsce ZSP Stąporków wygrał w setach 2:0 z ZS nr 3 Włoszczowa. Najwięcej emocji przyniósł mecz o 1. miejsce, w którym dopiero po zaciętym tie-breaku (19:17) nasi siatkarze pokonali I LO z Buska-Zdroju. Tym samym awansowaliśmy do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się  już 23 kwietnia w Kielcach.

Reprezentacja ZS w Połańcu zagrała w następującym składzie: Bartłomiej Taras (Va/dTE), Wiktor Lesiak, Hubert Skuta (IVaTE), Brajan Beczek, Kacper Dudalski (IVcTE), Mateusz Pacyga (IIIaTE), Kacper Maćkowski (IIaTE),  Mikołaj Gołda, Mateusz Lasak, Igor Mikuśkiewicz, Maksymilian Masłowski, Eryk Meszek  (IaTE), Jakub Mazur (Ib/dTE), Jakub Sroka, Emil Ślusarczyk (IcTE).

Gratulujemy zawodnikom udanego występu i trzymamy kciuki za sukces w finale rozgrywek.

Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information