Nasi technicy z wizytą w Mesko S. A.

W związku z realizacją programu „Dziś Uczeń Jutro Student” uczniowie Zespołu Szkół w Połańcu mieli okazję zwiedzenia zakładu zbrojeniowego Mesko S.A. Dzięki uprzejmości kierownictwa uczniowie dowiedzieli się m. in. o historii powstania zakładu oraz o zakresie produkcji zbrojeniowej i cywilnej. Młodzież szczególnie zainteresowała się ścieżką kariery zawodowej, jaką oferuje przedsiębiorstwo. Pracę mogą znaleźć zarówno technicy, jak i absolwenci wyższych uczelni. Głównym celem wizyty było jednak zapoznanie się z procesem produkcji na Wydziale Stopów Ciężkich i Wydziale Produkcji Amunicji. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Andrzej Forkasiewicz

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information