Energetyczny Dzień Chłopaka

Energetyczny DZIEŃ CHŁOPAKA (dzięki Zuzia za inspirację) i pierwsza wycieczka dla klas pierwszych naszego ELEKTRONIKA i ELEKTRYKA.
- Energetyzujące edu - zabawy w Centrum Energetyki w Kielcach, w tym intrygujące zajęcia o falach nie tylko w technice;
- poszukiwanie "iskierki innowacji" i testy swojego ciała i umysłu w interaktywnym Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Chęcinach;
- przy okazji: trochę o potopie szwedzkim.
A poza tym: dużo opowieści z serii co i jak można z kolejnymi wspólnymi EDU - PODRÓŻAMI, czyli pewnie rozpoczniemy realizację mojej ulubionej innowacji pedagogicznej: KLASA NAUKOWO - TURYSTYCZNA.

Czuję, że z naszą nową ekipą ... da się .
Jak się Zuzia i chłopaki mocno postarają, to może będą jeszcze lepsi od "moich chlapców" z ubiegłorocznej IV "A" (ale łatwo nie będzie, bo np. Szymek - już student AGH i Marcin - IV "A" TE, lecą reprezentować polską młodą myśl techniczną w Parlamencie Europejskim w dniu Narodowego Święta Niepodległości DUMA z młodych, ambitnych ludzi!
 
Beata Zyngier i Mariusz Zyngier

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information