Zmiana planu lekcji

Uwaga! W zakładce "Plan lekcji" na stronie internetowej szkoły udostępniono nowy rozkład zajęć, obowiązujący od 4 listopada 2019 roku. Zmiany dotyczą przede wszystkim klasy 4BC Technikum w Połańcu, która od najbliższego poniedziałku lekcje języka polskiego i matematyki będzie odbywała z podziałem na grupy. Zalecamy jednak wszystkim zapoznanie się z nowym planem, gdyż niewielkie zmiany dotyczą również innych klas. 

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information