Pomoc dla Oli

Zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do akcji mającej na celu pomoc w leczeniu naszej ubiegłorocznej absolwentki Aleksandry Sojdy. Ola od 5 lat cierpi na nieuleczalny obrzęk limfatyczny całej prawej kończyny dolnej. Dzięki metodzie japońskiej, dostępnej w Polsce od marca 2019 roku, będzie miała szansę na poprawę stanu zdrowia i powrót do normalnego funkcjonowania. Zabieg operacyjny został wyceniony na 30 tysięcy złotych. Obrzęk limfatyczny to choroba, która prowadzi do rozwoju słoniowacizny, owrzodzeń i choroby nowotworowej.

Pomóżmy razem Oli wrócić do zdrowia.

Podczas wywiadówki w dniu 27 listopada wolontariusze będą sprzedawać ozdoby świąteczne, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla Oli.

Razem możemy pomóc Oli. Przyłącz się i Ty.

Szkolny Wolontariat

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information