Zmiana planu lekcji

Uwaga! Od 7 stycznia 2020 r. w Zespole Szkół w Połańcu obowiązuje nowy plan lekcji (dostępny w zakładce: Plan lekcji). Zmiany zostały spowodowane tym, że klasy maturalne technikum zakończyły już edukację zawodową, w związku z czym zwiększona została dla nich liczba godzin kształcenia ogólnego. W razie problemów z prawidłowym wyświetlaniem planu prosimy wyczyścić pamięć przeglądarki.

Dyrekcja

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information