Praktyki zawodowe

Od 2 lutego 2015 r. trzech uczniów Technikum w Połańcu rozpocznie praktyki zawodowe w ramach projektu "Edukacja Zawodowa w Praktyce". Praktyki odbywać się będą w GDF SUEZ Energia Polska S.A. oraz GDF SUEZ Bioenergia Sp. z o.o.. Dzięki współpracy z grupą GDF SUEZ nasi uczniowie będą mogli odbyć praktyki zgodne z kierunkiem kształcenia.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information